لینک دانلود فایل(پرسشنامه مهارت های ذهن آگاهی کنتاکی (KIMS))

پرسشنامه مهارت های ذهن آگاهی کنتاکی (KIMS),پرسشنامه, مهارت های ذهن آگاهی کنتاکی (KIMS)پرسشنامه مهارت های ذهن آگاهی کنتاکی (KIMS)|31015675|psv40094098|
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان پرسشنامه مهارت های ذهن آگاهی کنتاکی (KIMS) آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

پرسشنامه مهارت های ذهن آگاهی کنتاکی (KIMS)
دارای 7 صفحه وبا فرمت word و قابل ویرایش می باشد

بخشی از محتوا ::

روایی: دارد
پایایی: دارد
تعداد سوالات : 39سوال
نمره گذاری وتفسر: دارد
منبع : دارد


• معرفی پرسشنامه:
توسط بیر، اسمیت، و آلن در سال ۲۰۰۴ تدوین شده است. این پرسشنامه دارای ۳۹ ماده می‌باشد و برای اندازه‌گیری چهار مولفه ذهن‌آگاهی طراحی شده است که عبارتند از: مشاهده‌گری، توصیف بدون برچسب، عملکرد همراه با آگاهی (تمرکزگری) و پذیرش بدون قضاوت. فرم انگلیسی این مقیاس در آغاز دارای ۷۷ سوال بود که به ۳۹ گویه کاهش یافت. این پرسشنامه در یک طیف لیکرت پنج درجه‌ای از خیلی به ندرت تا اکثراً نمره‌گذاری می‌شود.

• تعریف مفهومی:
ذهن‌آگاهی، یک راه هدایت توجه است که از سنت‌های مراقبه شرقی گرفته شده اما بیشترین بحث و تمرین را در فرهنگ غربی داشته است. ذهن‌آگاهی درمانی است که توسط کابات-زین در سال ۱۹۷۹ مطرح شد و امروزه به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. ذهن‌آگاهی، به طور کلی به فرآیندهایی شناختی اطلاق می‌شود که طی آن‌ها فرد ذهن آگاه، تمرکز خود را روی تجربه احساسات و اتفاقاتی که در لحظه حال در خود یا اطرافش رخ می‌دهد، متمرکز می‌‌سازد. ذهن‌آگاهی را می‌توان در تقابل با حالاتی مانند اشتغال ذهنی با خاطرات، تخیلات، برنامه‌ها یا نگرانی و رفتار خودکار دانست که در آن، توجه بر چیز دیگری متمرکز است.


مطالب دیگر:
پاورپوینت با موضوع ارزيابي با رويكرد توانمندسازي كاركنانپاورپوینت با موضوع مبانی انضباط و اصلاح رفتار نامطلوب کارکنانپاورپوینت با موضوع برنامه ریزی برای تجارت الکترونیکیپاورپوینت با موضوع برنامه ریزی مدیریت استراتژیکپاورپوینت با موضوع تصمیم گیری و تعیین خط مشی دولتیپاورپوینت با موضوع توانمندسازي كاركنان: از تئوري تا عملپاورپوینت با موضوع توليد در كلاس جهانيپاورپوینت با موضوع تئوريهاي كلاسيك مديريتپاورپوینت با موضوع تئوری های مدیریت دولتیپاورپوینت با موضوع تئوري‌هاي مديريت و سازمان در جهان امروزپاورپوینت با موضوع سیستم پاداشپاورپوینت با موضوع سیستمهای اطلاعات مدیریتپاورپوینت با موضوع شگردهای سیاسی ، قدرت و تصمیم گیری سازمانیپاورپوینت با موضوع کیفیت زندگی کاری در دنیای امروزپاورپوینت با موضوع مبانی مدیریت حقوق و دستمزدپاورپوینت با موضوع تاریخچه اداره امور عمومی در ایران تا پیروزی انقلاب اسلامیپاورپوینت مدیریت پروژه های بزرگپاورپوینت مدیریت تعارض سازمانیپاورپوینت مدیریت خدمات فناوری اطلاعاتپاورپوینت مدیریت دانش سازمانیپاورپوینت مدیریت دانش موجود در سازمان هاپاورپوینت مدیریت رفتار سازمانی پیشرفتهپاورپوینت مدیریت ریسک پروژهپاورپوینت مدیریت زنجیره تامین الکترونیکیدانلود پروژه آماده افترافکت Photo Slideshow new 3D استارت فیلم