لینک دانلود فایل(ادبیات نظری و پیشینه تجربی ذهن آگاهی)

فصل دوم پایان نامه ذهن آگاهی,مبانی نظری ذهن آگاهی,پیشینه تحقیق ذهن آگاهی,پیشینه داخلی ذهن آگاهی,پیشینه خارجی ذهن آگاهی,پیشینه پژوهش ذهن آگاهی,پیشینه نظری ذهن آگاهی,ادبیات نظری ذهن آگاهی,چارچوب نظری ذهن آگاهیادبیات نظری و پیشینه تجربی ذهن آگاهی|42082910|psv40094098|
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان ادبیات نظری و پیشینه تجربی ذهن آگاهی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ذهن آگاهی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات28حجم58/931 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
دانلود که در آن به بررسی (چارچوب) مبانی نظری و پیشینه پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

ذهن آگاه بودن معادل لغت انگلیسی to be mindful استفاده می شود. mind یعنی فکر و ضمیر و mindful حالت پر شدن از فکر و اندیشه را تداعی می کند، حال آنکه تعریف ذهن آگاهی به نوعی با این معنا در تضاد است. گروهی از مترجمین ایرانی معادل "همه آگاهی" یا "پر از آگاهی" را برای mindful پیشنهاد کرده اند. گروهی دیگر هم می گویند که mind در شرق فقط ذهن و فکر و ضمیر نیست بلکه به دل و باطن وجود انسان نیز اشاره می کند ، بنابراین از این بابت می توان mindful بودن را "دل آگاه" بودن هم ترجمه کرد (عبدی، خیرالدین، اسکویی، 1387).


اما نکته اینجاست که وقتی از واژه «ذهن آگاهی» استفاده می شود تاکید روی نوعی هشیاری و آگاهی و بیداری و حواس جمعی علاوه بر تمرکز فکری است. یعنی نظام تفکر مشغول تولید اندیشه است و پدیده و موجودیتی مجزا از آن در حال مشاهده و نظاره اوست. به عبارتی درحالت «ذهن آگاهی» شکلی از ذهن آگاهی و بیداری وجود دارد که در ابعاد فعلی و جاری و آشنای فکر نمی گنجد خارج از حوزه دسترسی فکر است و نقشی که دارد نقش ناظر بی طرف و تماشاچی سراپا هوش و حواس است (کارلسون و براون ، 2005).

ذهن آگاهی به زبان ساده به معنای آگاه بودن از افکار، رفتار، هیجانات و احساسات است و شکل خاصی از توجه محسوب می شود که در آن دو عنصر اساسی:
1) حضور در زمان اکنون
2) قضاوت نکردن در مورد رخدادها و کنش ها و واکنش ها نقش اصلی را به عهده دارند.

فهرست مطالب

تعریف نظری ذهن آگاهیتعریف عملیاتی ذهن آگاهیفصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش ذهن آگاهی

مقدمه 1
2-2- ذهن آگاهی 3
2-2-1- یادگیری ذهن آگاهانه- کاربرد ذهن آگاهی در اتفاق یادگیری 5
2-2-2- اصول یادگیری ذهن آگاهانه 5
2-2-3- ذهن آگاهی یا حضورذهن 6
2-2-4- ذهن آگاهی و مراقبه تمرکزی شرقی 9
2-8- پیشینه تحقیقات 11
2-8-1-تحقیقات داخلی 11
2-8-2- پیشینه تحقیقات خارجی 15

پیشینه تحقیق
تحقیقات انجام شده خارجی
تحقیقات انجام شده داخلی

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"

مطالب دیگر:
📂پاورپوینت روش های مشاوره📂پاورپوینت روش های مطالعه📂پاورپوینت روش های نظارت و راهنمایی آموزشی📂پاورپوینت روش های اسپکتروسکوپی مولکولی📂پاورپوینت رویکرد استراتژیک صنعت پتروشیمی ایران📂پاورپوینت رویکرد معماری اطلاعات در معماری سازمان📂پاورپوینت رويكرد نوين به مديريت📂پاورپوینت رویه های ذخیره شده و توابع📂پاورپوینت رهبری شیعه در غیبت کبری📂پاورپوینت ریاضیات در یونان📂پاورپوینت ریزپردازنده ها📂پاورپوینت ریسک بازارهای پولی📂پاورپوینت ریسه ها در سیستم عامل ویندوز📂پاورپوینت ريكاوري 📂پاورپوینت ريخت شناسی تاس ماهيان📂پاورپوینت ريشه های راهبرد آمریکا بر خاورميانه📂پاورپوینت خواص مکانیکی خاک📂پاورپوینت خواندن نماز دو رکعتی📂پاوررپوینت خودروهای هیبریدی📂پاورپوینت مقرنس ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📂پاورپوینت کاروانسرا 2📂پاورپوینت معماری عصارخانه📂پاورپوینت خانه امام جمعه📂پاورپوینت خانه تهامی📂پاورپوینت خانه عباسیان